Ja klar! 2 Aktivbuch

Skrócony opis

Ja klar! 2 Aktivbuch - CD-ROM to drugi poziom kursu Ja klar w wersji elektronicznej przeznaczony do pracy z wykorzystaniem komputera, projektora multimedialnego lub tablicy interaktywnej. Płyta zawiera całość podręcznika i zeszytu ćwiczeń,...

Informacje dodatkowe :

  • Producent: ELI PUBLISHING (ELI European Language Institute)
 169.00 PLN  Cena: 158.87 PLN 
Ilość :Ja klar! 2 Aktivbuch - CD-ROM to drugi poziom kursu Ja klar w wersji elektronicznej przeznaczony do pracy z wykorzystaniem komputera, projektora multimedialnego lub tablicy interaktywnej.
Płyta zawiera całość podręcznika i zeszytu ćwiczeń, podręcznik metodyczny, nagrania z płyty CD audio załączonej do przewodnika metodycznego oraz filmy animowane z płyty Ja Klar DVD.

Przeglądanie treści:
Wszystkie treści zawarte w podręczniku i zeszycie ćwiczeń zachowują taki sam układ i szatę graficzną, jak w wydaniu książkowym i można je przeglądać na ekranie komputera lub na tablicy interaktywnej jak tradycyjną książkę.

Ćwiczenia:
Umieszczone w podręczniku ćwiczenia, dzięki interaktywnej formie i możliwości rozwiązywania ich bezpośrednio na ekranie komputera lub na tablicy interaktywnej, dają uczniowi sposobność natychmiastowego zweryfikowania poprawności udzielonych odpowiedzi, przez co podnoszą efektywność nauki.

Korzyści dla nauczyciela:
Wykorzystanie Ja klar! 2 Aktivbuch - CD-ROM gwarantuje nauczycielowi szybki i wygodny dostęp do wszystkich treści i nagrań wchodzących w skład pierwszego poziomu metody Ja klar! oraz daje możliwość łatwiejszego niż do tej pory spersonalizowania kursu pod kątem konkretnego ucznia.

Dodatkowe funkcje książki elektronicznej:
- narzędzia do rysowania, umożliwiające łatwe zaznaczenie bądź podkreślenie dowolnej treści;
- narzędzie do podświetlania (spotlight), pozwalające uwydatnić dowolny fragment strony;
- narzędzie do kadrowania, pozwalające wyodrębnić dowolny fragment strony, np. jedno konkretne zadanie, ukrywając pozostałą treść;
- łatwa nawigacja poprzez spis treści;
- wirtualna klawiatura, usprawniająca pracę przy użyciu tablicy interaktywnej.

Autorzy: G. Gerngross, W. Krenn, H. Puchta

ISBN 9788853619167

Wymagania sprzętowe:
Windows: procesor Intel Pentium 4, 1 GB RAM, wersja systemu: Windows 2000, XP, Vista, Seven, rozdzielczość ekranu 1024x768
Macintosh: PowerPC G5 / Intel Core Duo, 1 GB RAM, wersja systemu: Mac OS X v10.4, rozdzielczość ekranu 1024x768

Klienci zakupili również