CIDEB Black Cat

• Black Cat CIDEB to międzynarodowe wydawnictwo z ponad czterdziestoletnią historią, które jako pierwsze na świecie rozwinęło koncepcję nauki języka poprzez czytanie, tworząc nowatorskie serie ilustrowanych lektur na różnych poziomach trudności językowej. Jego kolekcja ponad pięciuset publikacji beletrystycznych zróżnicowanych ze względu na wiek odbiorcy oraz łączących w sobie teksty narracyjne z nagraniami audio i ćwiczeniami stała się wzorem do naśladowania dla wielu współczesnych wydawców językowych publikujących tzw. "readersy".

Od wielu lat Black Cat CIDEB oferuje także kompleksowe, wielopoziomowe kursy i metody nauczania języków obcych, a ponadto jest liderem w dziedzinie publikacji przeznaczonych dla osób przygotowujących się do egzaminów certyfikowanych First, KET, PET, Trinity, DELF, DELE, FIT. Specjalnością tego znakomitego wydawcy są również książki do gramatyki oraz materiały przybliżające kulturę krajów obcojęzycznych.

Materiały językowe Black Cat CIDEB przeznaczone są do nauki pięciu języków obcych: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego oraz włoskiego.