Compass Publishing

• COMPASS PUBLISHING jest niezależnym międzynarodowym wydawcą specjalizującym się w dostarczaniu nauczycielom i osobom uczącym się języka angielskiego materiałów rozwijających kluczowe kompetencje językowe takie jak mówienie, pisanie, rozumienie tekstu pisanego i rozumienie ze słuchu. Jego imponująca liczba blisko dwustu publikacji w tej dziedzinie sytuuje go na pierwszym miejscu w rankingu wydawców ELT na świecie.

COMPASS PUBLISHING oferuje również książki i pomoce ułatwiające poznawanie gramatyki, słownictwa oraz fonetyki, a także materiały przeznaczone do nauki języka biznesowego i zawodowego (ESP) oraz przygotowujące do egzaminów językowych TOEIC i TOEFL.

COMPASS PUBLISHING to również wydawca ponad trzystu lektur uproszczonych (tzw. "readersów") na różnych stopniach trudności językowej.

Wydawnictwo dostarcza także kompleksowe kursy do nauki języka angielskiego, w tym nowatorski i przepięknie wydany kurs dla przedszkolaków Treehouse.

Oferta wydawnicza COMPASS PUBLISHING obejmuje odbiorców z wszystkich grup wiekowych począwszy od dzieci aż do osób dorosłych.

Kategorie