Gry językowe

Opanowanie choćby podstaw zyskującego coraz większą popularność języka chińskiego, to duże wyzwanie ze względu na skomplikowane pismo, specyficzną fonetykę oraz odrębną kulturę. Z pomocą przychodzą gry ELI do nauki chińskiego służące do nauki podstawowych czasowników i rzeczowników, liczebników oraz prowadzenia krótkich konwersacji. Specjalna gra cywilizacyjna przybliży osobie uczącej się specyfikę kulturową tego wielkiego kraju. Ponadto nikt nie będzie miał problemu ze zrozumieniem zasad rozgrywek, gdyż każda z gier posiada instrukcję sformułowaną w pięciu językach europejskich: po angielsku, niemiecku, hiszpańsku, francusku i włosku.

Gra językowa do nauki języka chińskiego Cāicāi zuò shénme zhíyè. Cāicāi zuò shénme zhíyè jest zespołową grą językową umożliwiającą opanowanie 40 najważniejszych nazw zawodów w języku chińskim. Charakter gry: Gra w karty Poziom trudności: 2-3 (HSK), A1-A2 (CEFR) Jeden z wielu możliwych scenariuszy prowadzenia rozgrywki:
66.90 PLN
Gra językowa do nauki języka chińskiego Dòng-míng cí yóuxì Dòng-míng cí yóuxì jest grą językową służącą do nauki podstawowych czasowników i rzeczowników języka chińskiego. Charakter gry: Gra w karty Poziom trudności: 2 (HSK), A1 (CEFR) Jeden z wielu możliwych scenariuszy prowadzenia rozgrywki: Należy potasować ze sobą
66.90 PLN
Gra językowa do nauki języka chińskiego Shùzì yóuxì Shùzì yóuxì jest grą językową przeznaczoną na poziom początkujący służącą do nauki liczebników chińskich od 1 do 100. Gra polega na dopasowywaniu wylosowanych kart z liczebnikami do ich odpowiedników znajdujących się na planszach. Charakter gry: Bingo Poziom trudności:
66.90 PLN
Gra językowa do nauki języka chińskiego Wèn-dá yóuxì Wèn-dá yóuxì jest grą językową rozwijającą umiejętność zadawania pytań oraz udzielania odpowiedzi w języku chińskim związanych z prostymi sytuacjami życia codziennego. Charakter gry: Gra w karty Poziom trudności: 3 (HSK), A1-A2 (CEFR) Jeden z wielu możliwych scenariuszy
66.90 PLN

Kategorie