Flash on English for Business Conversations + mp3 audio

Skrócony opis

Podręcznik Flash on English for Business Conversations + audio mp3 - angielski w pracy, biurze i biznesie Tematyka: Buniness English - angielski biznesowy/biurowy Książka z kolekcji Flash on English - ESP Series wraz z nagraniami audio mp3 do...

Informacje dodatkowe :

  • Producent: ELI PUBLISHING (ELI European Language Institute) & Wyd. ET TOI
33.90 PLN
Ilość :


Podręcznik Flash on English for Business Conversations + audio mp3 - angielski w pracy, biurze i biznesie

Tematyka: Buniness English - angielski biznesowy/biurowy

Książka z kolekcji Flash on English - ESP Series wraz z nagraniami audio mp3 do pobrania.

Książka powstała z myślą o osobach pracujących w firmach, biurach, urzędach i strukturach korporacyjnych w Polsce i za granicą, i uczy języka niezbędnego w kontaktach bezpośrednich, telefonicznych, mailowych, jak również w komunikacji związanej z prowadzeniem spotkań biznesowych, poszukiwaniem pracy, czy podróżami służbowymi.

Podręcznik przeznaczony jest dla osób znających język angielski ogólny na poziomach A2-B1. Rozwija umiejętności językowe - w szczególności zaś język mówiony - poprzez prezentację słownictwa i struktur użytecznych w typowych sytuacjach komunikacyjnych.

Struktura: Książka podzielona jest na następujących 8 rozdziałów, z których każdy dotyczy specyficznej sytuacji komunikacyjnej:

- Telephoning
- A company
- Job information
- Presentations
- Meetings
- Entertaining and socialising
- Travel
- Written messages

Każdy rozdział zawiera 2 lub 3 dialogi wraz z pytaniami oraz wykaz przydatnych struktur językowych, a także wykaz istotnych różnic pomiędzy brytyjską i amerykańską wersją języka angielskiego.

Dwie strony praktycznych ćwiczeń w każdym rozdziale pomagają utrwalić zdobytą wiedzę i sprawdzić stopień jej przyswojenia.

Dodatkowy rozdział Phraseology zawiera wykaz najważniejszych zwrotów z każdego rozdziału i daje możliwość przetłumaczenia ich w ramach ćwiczenia na rodzimy język osoby uczącej się.

Zastosowanie: ze względu na swój uniwersalny charakter i łatwość zastosowania książka może stanowić uzupełnienie dowolnego kursu nauczania języka angielskiego na poziomach od A2 do B1. Z powodzeniem może być ona wykorzystywana jako podręcznik wiodący lub towarzyszący w ramach kursów językowych i kształcenia zawodowego.

Kolekcja Flash on English - ESP Series to seria książek poświęconych rozwijaniu znajomości słownictwa i wyrażeń angielskich związanych z tematyką branżową i specjalistyczną.

Poziom trudności językowej: A2/B1

Grupa docelowa: młodzież, dorośli

Tematyka książki: komunikowanie się w języku angielskim w środowisku zawodowym

Autor: Ian Badger
Seria: ESP (English for Specific Purposes) Series
64 strony w kolorze
Format: 21x29,7cm ISBN 9788853621764

Flash on English for Business Conversations + mp3 audio

Flash on English for Business Conversations is specifically designed for students who are studying to work in the business world. It develops spoken language skills by presenting and practising vocabulary and expressions that are useful in everyday working life;

This book presents specific business-related vocabulary and language structures, with a focus on the speaking skills needed in different situations of the work environment, such as telephone conversations, meetings, business trips and presentations.

A series designed to introduce topics, vocabulary and language usage specific to various professional situations starting from a low level of language competence.

Coursebook:
• Free-standing modules cover the major content areas required by the particular profession.
• Exercises and activities practise language functions and encourage vocabulary acquisition.
• Recordings in MP3 format available online.

By Ian Badger
64 pages, colour
ISBN 9788853621764

Aby przeglądać zawartość tej zakładki, należy się zalogować.


Książka z powodzeniem konkuruje z innymi tego typu wydawnictwami. Dobrze przemyślana i zwięzła struktura, słownictwo doskonale dobrane do ogólnego poziomu trudności. Dodatkowy plus to wyszczególnienie różnic pomiędzy British i Americn English (a różnice w niektórych przypadkach są znaczne i moga prowadzić do nieporozumień). Doskonale sprawdziła się w praktyce, w pracy w grupie 10-osobowej. 5 gwiazdek.

od Michał Sobczak, Data dodania: 15/02/2017

Klienci zakupili również