Das Weihnachts- Karaoke DVD

Skrócony opis

Das Weihnachts- Karaoke to siedem różnych kolęd niemieckich przedstawionych w formie filmów animowanych z podkładem dźwiękowym i tekstami wyświetlanymi na ekranie. Płyta DVD służy jako materiał wspomagający naukę wymowy oraz fonetyki...

Informacje dodatkowe :

  • Producent: ELI PUBLISHING (ELI European Language Institute)
 69.90 PLN  Cena: 62.10 PLN 
 Nakład wyczerpany nie będzie wznowienia 

Das Weihnachts- Karaoke to siedem różnych kolęd niemieckich przedstawionych w formie filmów animowanych z podkładem dźwiękowym i tekstami wyświetlanymi na ekranie. Płyta DVD służy jako materiał wspomagający naukę wymowy oraz fonetyki niemieckiej na poziomie początkującym, jak również rozwijanie umiejętności rozumienia ze słuchu. W zestawie znajduje się broszurka z tekstami kolęd.

Lista kolęd:

- Stille Nacht, heilige Nacht
- O Tannenbaum
- In mitten der Nacht
- Morgen kommt der Weihnachtsmann
- Morgen, Kinder wird's was geben
- Leise rieselt der Schnee
- Schneeflöckchen, Weißröckchen 

Czas trwania nagrania: około 20 min.

ISBN 9788881481286

Das Weihnachts - Karaoke

Die bekanntesten Weihnachtslieder werden hier in vergnüglicher Karaokeversion mit Trickfilmbildern angeboten. Damit Weihnachten durch Singen und fröhliche Bilder zu einem ganz besonderen Moment wird. Singend werden phonetische Probleme spielend überwunden und Weihnachten wird zu einem gemeinsamen Fest.

Titel:
- Stille Nacht, heilige Nacht
- O Tannenbaum
- In mitten der Nacht
- Morgen kommt der Weihnachtsmann
- Morgen, Kinder wird’s was geben
- Leise rieselt der Schnee
- Schneeflöckchen, Weißröckchen

20 Minuten Dauer ca.
ISBN 9788881481286


Das Weihnachts- Karaoke to propozycja dla osób chętnie sięgających po niekonwencjonalne formy edukacji i lubiących spontaniczne zabawy z językiem. Płyta DVD stanowi wybór kolęd niemieckich służących do samodzielnego śpiewania i nauki z ich pomocą swobodnej wymowy niemieckiej, a także (szczególnie bożonarodzeniowego) słownictwa. Jednym słowem korzystanie z płyty jest miłą i wartościową odskocznią od tradycyjnych form nauki języka obcego.

od Marta Zalewska, Data dodania: 22/07/2011

Klienci zakupili również

Kategorie