Listening Express with dictation 1 + Hybrid CD

Skrócony opis

Listening Express with dictation 1 + Hybrid CD Poziom: A1+ - A2+ Listening Express to trójpoziomowa seria książek przeznaczona dla dzieci i młodzieży uczących się języka angielskiego na poziomie A1 - A2+. Seria koncentruje się na rozwijaniu...

Informacje dodatkowe :

  • Producent: Compass Publishing
48.90 PLN
 chwilowy brak 

Listening Express with dictation 1 + Hybrid CD

Poziom: A1+ - A2+

Listening Express to trójpoziomowa seria książek przeznaczona dla dzieci i młodzieży uczących się języka angielskiego na poziomie A1 - A2+. Seria koncentruje się na rozwijaniu umiejętności rozumienia ze słuchu i składa się ze starannie przygotowanych fragmentów rozmówek i dialogów.

Nowe kluczowe słownictwo jest wprowadzane poprzez krótkie dialogi w sposób systematyczny i w pełni kontrolowany, a następnie powtarzane jest w dalszej części książki. Każdy rozdział dostarcza także okazji do aktywności ustnej i myślenia krytycznego. Wszystkie te cechy razem wzięte składają się na dobrze zbalansowany materiał, który gwarantuje osobom uczącym się interesujące i wartościowe doświadczenie.

Każda książka w serii składa się z czterech wiodących tematów, zaś każda część z trzech rozdziałów i sekcji testowej. Każdy moduł spełnia inną funkcję edukacyjną i wymaga innego podejścia.

Główne cechy kursu:
• naturalne dialogi obrazujące powszednie, codzienne sytuacje
• ściśle kontrolowane użycie poszczególnych słów w materiale bazowym
• starannie dobrane słownictwo, wsparte definicjami i przykładami
• dodatkowa książka z dyktandami w zestawie, pomagająca rozwijać umiejętność rozumienia ze słuchu
• transkrypcje nagrań i klucze odpowiedzi w zestawie
• dodatkowe, użyteczne materiały dostępne online
• aplikacja multimedialna zawierająca dodatkowe ćwiczenia i słownictwo, dostępna na płycie wraz z książka lub do ściągnięcia na urządzenia mobilne

Autor: Jhade Pilgrim
120 stron w kolorze
ISBN 9781613527597

Książka zawiera detachable workbook - nowatorskie i praktyczne rozwiązanie stosowane przez Compass Publishing, w którym zeszyt ćwiczeń stanowi integralną część książki z możliwością swobodnego i wielokrotnego odczepienia go od okładki i późniejszego ponownego scalenia z książką.

Listening Express with dictation 1 + Hybrid CD

Level: A1 - A2+

Listening Express is a three-book series offering engaging listening scenarios and includes themes and topics which were carefully selected to appeal to 21st century learners. Key new vocabulary and grammar are introduced regularly and presented naturally within each dialogue or short talk. These words and expressions are then used throughout the book to reinforce what students have learned. Speaking and critical thinking opportunities are also incorporated within each unit.

• Natural dialogues in everyday settings
• Strictly controlled use of words and sentences in each dialogue and short talk
• Carefully selected keywords are practiced with English definitions and example sentences
• Accompanying dictation book helps students further enhance their listening abilities
• Free Class Booster App and interactive CD-ROM offer engaging practice activities, such as vocabulary exercises, sentences building, passage summarizing, and more

Author: Jhade Pilgrim
120 colour pages
ISBN 9781613527597

Jeśli zawartość tej zakładki nie wyświetla się poprawnie, kliknij tutaj, by otworzyć ją w nowym oknie.

Aby przeglądać zawartość tej zakładki, należy się zalogować.