Voilà le karaoké! Bleu DVD

Skrócony opis

Voilà le karaoké! Bleu to siedem tradycyjnych piosenek francuskich przedstawionych w formie filmów animowanych z podkładem dźwiękowym i tekstami wyświetlanymi na ekranie. Płyta DVD służy jako materiał wspomagający naukę wymowy oraz...

Informacje dodatkowe :

  • Producent: ELI PUBLISHING (ELI European Language Institute)
 79.90 PLN  Cena: 71.91 PLN 
Ilość :


Voilà le karaoké! Bleu to siedem tradycyjnych piosenek francuskich przedstawionych w formie filmów animowanych z podkładem dźwiękowym i tekstami wyświetlanymi na ekranie. Płyta DVD służy jako materiał wspomagający naukę wymowy oraz fonetyki francuskiej, jak również rozwijanie umiejętności rozumienia ze słuchu.

Lista piosenek:

- Au clair de la lune
- Sur le pont d'Avignon
- Alouette
- Trois jeunes tambours
- Maman les p'tits bateaux
- Il pleut, bergère
- Gentil coquelicot

Czas trwania nagrania: około 20 min.

ISBN 9788881481217

Wydawnictwo ELI

voilà le karaoké! Bleu en dvd

: Niveau A1

Sept chansons traditionnelles célèbres, présentées sous forme de dessins animés et rendues actives par l’activité du karaoké pour stimuler la production orale et la compréhension, grâce à la valeur didactique du chant choral.

durée: 20 mn
ISBN 9788881481217


To bardzo przyjemnie wykonana i funkcjonalna pozycja. Nie rozpisując się niepotrzebnie - karaoke, czyli zabawa, śpiew i nauka. Dzieci przepadają za nauką, która jest zabawą, a nauczyciele za zabawą, która uczy. Polecam, jeśli ktoś szuka ciekawych dodatkowych materiałów dla maluchów.

od Jadwiga Korzycka-Martin, Data dodania: 08/12/2011

Klienci zakupili również