Léo et Théo 1 - livre actif - podręcznik + ćwiczenia + przewodnik na DVD-ROM

Skrócony opis

Léo et Théo 1 - livre actif - DVD-ROM to kompletny pierwszy poziom kursu Léo et Théo w wersji multimedialnej przeznaczony do pracy z wykorzystaniem komputera, projektora lub tablicy interaktywnej. Płyta zawiera całość podręcznika w formie i...

Informacje dodatkowe :

  • Producent: ELI PUBLISHING (ELI European Language Institute)
189.90 PLN
Ilość :


Léo et Théo 1 - livre actif - DVD-ROM to kompletny pierwszy poziom kursu Léo et Théo w wersji multimedialnej przeznaczony do pracy z wykorzystaniem komputera, projektora lub tablicy interaktywnej.
Płyta zawiera całość podręcznika w formie i zakresie adekwatnych do wersji interaktywnej udostępnianej uczniowi na podstawie kodu z podręcznika tradycyjnego/papierowego. Na płycie umieszczono ponadto kompletny zeszyt ćwiczeń, przewodnik metodyczny oraz wszystkie nagrania audio i scenki wideo.

Przeglądanie treści:
Wszystkie treści zawarte w podręczniku, zeszycie ćwiczeń i przewodniku zachowują taki sam układ i szatę graficzną, jak w wydaniu książkowym i można je przeglądać na ekranie komputera lub na tablicy interaktywnej tak jak tradycyjną książkę.

Ćwiczenia:
Umieszczone w podręczniku ćwiczenia, dzięki interaktywnej formie, towarzyszącym efektom dźwiękowym i możliwości rozwiązywania ich bezpośrednio na ekranie komputera lub na tablicy interaktywnej, dają sposobność natychmiastowego zweryfikowania poprawności udzielonych odpowiedzi oraz podnoszą efektywność zajęć.

Rodzaje proponowanych ćwiczeń:
-zadania na rozumienie ze słuchu,
-uzupełnianie brakujących wyrazów/elementów,
-przemieszczanie, zakreślanie bądź łączenie ze sobą elementów,
-zaznaczanie właściwej odpowiedzi (prawda/fałsz),
-testy wyboru.

Korzyści dla nauczyciela:
Wykorzystanie płyty gwarantuje nauczycielowi szybki i wygodny dostęp do wszystkich treści i nagrań wchodzących w skład pierwszego poziomu kursu Léo et Théo oraz daje możliwość łatwiejszego niż do tej pory spersonalizowania jego treści pod kątem konkretnej grupy uczniów.

Wymagania sprzętowe:
Windows 7 ou supérieur
Mac Os X: 10.9 ou supérieur
RAM: 2GB

Autorzy: M. A. Apicella, D. Guillemant
ISBN 9788853624901

Léo et Théo 1 - livre actif - DVD-ROM

Léo et Théo 1 - livre actif est la version numérique et interactive du manuel. Il contient les activités numérisées, tous les enregistrements audio, les vidéos de toutes les bandes dessinées et des pages de civilisation et EMILE, le guide pédagogiwue complet.

Installation minimum requise:
Windows 7 ou supérieur
Mac Os X: 10.9 ou supérieur
RAM: 2GB

Auteurs: M. A. Apicella, D. Guillemant ISBN 9788853624901