¡A la playa! + CD audio

Skrócony opis

¡A la playa! + CD audio - książka z kolekcji Lecturas ELI Infantiles y Juveniles Seria Lecturas ELI Infantiles y Juveniles : Lecturas ELI Infantiles y Juveniles to seria książeczek na 4 poziomach trudności proponująca oryginalne i ciekawe...

Informacje dodatkowe :

  • Producent: ELI PUBLISHING (ELI European Language Institute)
 23.90 PLN  Cena: 21.50 PLN 
Ilość :


¡A la playa! + CD audio - książka z kolekcji Lecturas ELI Infantiles y Juveniles

Seria Lecturas ELI Infantiles y Juveniles:
Lecturas ELI Infantiles y Juveniles to seria książeczek na 4 poziomach trudności proponująca oryginalne i ciekawe historie do czytania napisane specjalnie na potrzeby serii, lub oparte na motywach dzieł klasyków literatury dziecięcej, przeznaczone dla dzieci uczących się języka hiszpańskiego na następujących poziomach:
-poziom 1 (100 słów) Sub-A1
-poziom 2 (200 słów) A1
-poziom 3 (300 słów) A1.1
-poziom 4 (400 słów) A2


Książeczka ¡A la playa! + CD audio:
Poziom zaawansowania:
Sub-A1

Treść:
Chłopiec o imieniu Sergio spędza słoneczne wakacje nad morzem w towarzystwie babci, dziadka oraz sympatycznego pieska.

Zakres tematyczny:
Vacaciones
La playa
- Juegos y actividades lingüísticas
- Una grabación de la historia
- Vocabulario ilustrado

Zakres gramatyczny:
El presente de indicativo
Verbos de obligación
Forma impersonal verbo haber
Singular y plural de las palabras

Struktura:
Tekst książeczki uzupełnia 5 stron z różnego rodzaju zabawnymi kolorowymi ćwiczeniami nawiązującymi do treści lekturki oraz krótkie informacje na temat autora opowiadania i ilustratora. Ponadto w zestawie znajduje się płyta CD audio z zarejestrowanym nagraniem lektury w wykonaniu rodowitych użytkowników języka hiszpańskiego.

Książka zawiera rozkładane okładki, po wewnętrznej stronie których znajdują się ilustrowane glosariusze ze słówkami nawiązującymi do treści opowiadania oraz praktyczna zakładka do wycięcia.

Bogata szata graficzna (w tym ilustracje wykonane przez uznanych ilustratorów książek o światowej sławie) stanowi doskonały komentarz wizualny do przedstawionej historii i sprzyja lepszemu zrozumieniu słownictwa i wyrażeń znajdujących się w tekście.

Książeczka stanowi doskonałe narzędzie konsolidujące kompetencje i sprawności językowe dziecka obejmujące umiejętność czytania, rozumienia ze słuchu, pisania i mówienia.

Książki z kolekcji Lecturas ELI Infantiles y Juveniles charakteryzują się dbałością o najwyższą jakość edytorską oraz starannym i eleganckim wykonaniem.

Seria Lecturas ELI Infantiles y Juveniles opracowana została w oparciu o kryteria Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (Marco común europeo de referencia para las lenguas).

Autor: Dominique Guillemant
Ilustracje: Alistar
Ilość stron: 32
Format: 15x21cm
ISBN: 9788853606204

¡A la playa! + CD audio - Lecturas Eli Infantiles y Juveniles
Nivel 1: (100 parables) sub-A1

¡Es verano! Sergio está muy contento; le encantan las vacaciones de verano. Este año, su abuelo y su abuela lo acompañan.

- Juegos y actividades lingüísticas
- Una grabación de la historia
- Un diccionario ilustrado

Temas :
- Vacaciones
- La playas

Es verano y Sergio se ha ido a la playa con sus abuelos y su perro Crispín. A Sergio le encanta jugar con la arena, bañarse y buscar conchas. ¡Vayámonos de vacaciones con

Vocabulario El tiempo libre
Los colores
La ropa

Gramática El presente de indicativo
Ir + a + Infinitivo
Verbos reflexivos: despertarse, bañarse
La preposición “para”

Autor: Dominique Guillemant
Illustraciones de Alistar.
14,8x21 cm, 32 páginas
ISBN 9788853606204

Aby przeglądać zawartość tej zakładki, należy się zalogować.


Naprawdę piękna ta książeczka. Dawno nie widziałam tak nastrojowej oprawy graficznej. Dzieci pokochały w szczególności pieska Crispina. Do tego zadania z gramatyki i ortografii. Polecam serdecznie i polecam także zapoznać się z innymi tytułami wydawnictwa ELI z serii, bo są tak samo ładne:)

od Karina Mora, Data dodania: 08/12/2011

Klienci zakupili również