¡Qué bien! 2 - libro digital - podręcznik + ćwiczenia + przewodnik na DVD-ROM

Skrócony opis

¡Qué bien! 2 - libro digital - DVD-ROM to kompletny drugi poziom kursu ¡Qué bien! w wersji multimedialnej przeznaczony do pracy z wykorzystaniem komputera, projektora lub tablicy interaktywnej. Płyta zawiera całość podręcznika w formie i...

Informacje dodatkowe :

  • Producent: ELI PUBLISHING (ELI European Language Institute)
189.90 PLN
 chwilowy brak 

¡Qué bien! 2 - libro digital - DVD-ROM to kompletny drugi poziom kursu ¡Qué bien! w wersji multimedialnej przeznaczony do pracy z wykorzystaniem komputera, projektora lub tablicy interaktywnej.
Płyta zawiera całość podręcznika w formie i zakresie adekwatnych do wersji interaktywnej udostępnianej uczniowi na podstawie kodu z podręcznika tradycyjnego/papierowego. Na płycie umieszczono ponadto kompletny zeszyt ćwiczeń, przewodnik metodyczny oraz wszystkie nagrania audio i scenki wideo.

Przeglądanie treści:
Wszystkie treści zawarte w podręczniku, zeszycie ćwiczeń i przewodniku zachowują taki sam układ i szatę graficzną, jak w wydaniu książkowym i można je przeglądać na ekranie komputera lub na tablicy interaktywnej tak jak tradycyjną książkę.

Ćwiczenia:
Umieszczone w podręczniku ćwiczenia, dzięki interaktywnej formie, towarzyszącym efektom dźwiękowym i możliwości rozwiązywania ich bezpośrednio na ekranie komputera lub na tablicy interaktywnej, dają sposobność natychmiastowego zweryfikowania poprawności udzielonych odpowiedzi oraz podnoszą efektywność zajęć.

Rodzaje proponowanych ćwiczeń:
-zadania na rozumienie ze słuchu,
-uzupełnianie brakujących wyrazów/elementów,
-przemieszczanie, zakreślanie bądź łączenie ze sobą elementów,
-zaznaczanie właściwej odpowiedzi (prawda/fałsz),
-testy wyboru.

Korzyści dla nauczyciela:
Wykorzystanie płyty gwarantuje nauczycielowi szybki i wygodny dostęp do wszystkich treści i nagrań wchodzących w skład pierwszego poziomu kursu ¡Qué bien! oraz daje możliwość łatwiejszego niż do tej pory spersonalizowania jego treści pod kątem konkretnej grupy uczniów.

Wymagania sprzętowe:
Windows 7 lub nowszy
Mac Os X: 10.9 lub nowszy
RAM: 2GB

Autorzy: Mady Musiol, Magaly Villarroel
ISBN 9788853624864

¡Qué bien! 2 - libro digital - DVD-ROM

¡Qué bien! 2 - libro digital - permite hojear los contenidos del libro, transformando así las actividades de la versión impresa en amenos juegos interactivos. Cada libro digital incluye: actividades digitalizadas, todas las grabaciones audio, los vídeos de todas las páginas de presentación, los vídeos de todos los cómics, la Guía didáctica completa.

Instalación minima requerida:
Windows 7 o superior
Mac Os X: 10.9 o superior
RAM: 2GB

Mady Musiol, Magaly Villarroel ISBN 9788853624864