Flash on English for Nursing + mp3

Skrócony opis

Flash on English for Nursing - angielski w pielęgniarstwie i opiece medycznej Tematyka: Medical/Hospital English, English for medical professionals - angielski medyczny Książka z serii Flash on English - ESP Series wraz z nagraniami audio mp3 do...

Informacje dodatkowe :

  • Producent: ELI PUBLISHING (ELI European Language Institute) & Wyd. ET TOI
34.90 PLN
Ilość :


Flash on English for Nursing- angielski w pielęgniarstwie i opiece medycznej

Tematyka: Medical/Hospital English, English for medical professionals - angielski medyczny

Książka z serii Flash on English - ESP Series wraz z nagraniami audio mp3 do pobrania.

Książka powstała z myślą o osobach:
• kształcących się w zakresie pielęgniarstwa, ratownictwa, opieki medycznej i ochrony zdrowia,
• pracujących w kraju lub za granicą w szpitalach, oddziałach ratunkowych, polacówkach służby zdrowia lub ośrodkach opiekuńczych,
• mających zawodowo styczność z zagadnieniami zdrowia, ratownictwa, opieki medycznej lub ubezpieczeń zdrowotnych i chcących swobodnie posługiwać się językiem angielskim w tym zakresie.

Podręcznik przeznaczony jest dla osób znających język angielski ogólny na poziomach A2-B1. Prezentuje elementarne zagadnienia związane z obszarami opieki medycznej oraz podstawowe słownictwo, wyrażenia i struktury użyteczne w typowych sytuacjach komunikacyjnych. Uczy angielskiego słownictwa i wyrażeń związanych z anatomią i fizjologią człowieka, kondycją fizyczną, a także popularnymi dolegliwościami i typowymi zabiegami medycznymi.

Książka, obok prezentacji specyficznego słownictwa związanego z poszczególnymi zagadnieniami ochrony zdrowia, kładzie nacisk na ćwiczenie umiejętności językowych w zakresie rozumienia ze słuchu (listening), rozumienia tekstu (reading) oraz mówienia (speaking).

Struktura: Książka podzielona jest na piętnaście 4-stronicowych rozdziałów, z których każdy dotyczy specyficznego obszaru przedmiotowego lub sytuacji komunikacyjnej i składa się z:
- 3 lub 4 sekcji prezentujących w formie zwięzłych artykułów różne aspekty omawianego zagadnienia,
- serii ćwiczeń sprawdzających zrozumienie przeczytanych tekstów,
- zestawu praktycznych informacji dodatkowych na temat zagadnień związanych z opieką medyczną w postaci rysunków, wykresów i zdjęć,
- glosariusza prezentującego wybrane słownictwo wraz z transkrypcją fonetyczną poszczególnych słówek.

Spis tematów z książki:
- Medical Terminology
- Nursing Roles
- In the Hospital
- Admissions
- The Triage Nurse
- Monitoring Vital Signs
- Preventing Cross Infections
- Assisting with Elimination
- Assisting with Personal Hygiene
- Diet and Nutrition
- Respiratory Care
- Wound Care
- Administering Drugs
- The Geriatric Patient
- The Diabetic Patient


Zalety: książka umożliwia poznanie specyficznego słownictwa medycznego oraz dostarcza praktycznej wiedzy z dziedziny pielęgniarstwa.

Zastosowanie: ze względu na swój uniwersalny charakter i łatwość zastosowania książka może stanowić uzupełnienie dowolnego kursu nauczania języka angielskiego na poziomach od A2 do B1. Z powodzeniem może być ona wykorzystywana jako podręcznik wiodący lub towarzyszący w ramach kursów językowych i kształcenia zawodowego, w tym dla studentów i absolwentów pielęgniarstwa, ratownictwa i kierunków pokrewnych, uczestników szkoleń organizowanych przez centra kształcenia zawodowego, pracowników służby zdrowia, osób pracujących za granicą w charakterze opiekunów osób starszych itp.

Kolekcja Flash on English - ESP Series to seria książek poświęconych rozwijaniu znajomości słownictwa i wyrażeń angielskich związanych z tematyką branżową i specjalistyczną.

Poziom trudności językowej: A2/B1

Grupa docelowa: młodzież, dorośli

Tematyka książki: kluczowe zagadnienia z dziedziny pielęgniarstwa, podstawowej opieki medycznej i pierwszej pomocy.Autor: Adrienne Harrison
Seria: ESP (English for Specific Purposes) Series
Ilość stron: 64
Format: 21x29,7cm
ISBN: 9788853621771

Flash on English for Nursing

Through rich and informative content presented in realistic situations, this text provides students preparing to enter the world of nursing with language skills practice in topics ranging from medication administration to patient triage.

Pre-intermediate / Intermediate CEFR A2 / B1

Components
Coursebook (64pp full colour)
mp3 files (available online)
Answer Keys (available online)

Organised in 15 short units, it deals with a range of customer-facing situations to help students build confidence and fluency.
Topics covered:
• Medical Terminology
• Nursing Roles
• In the Hospital
• Admissions
• The Triage Nurse
• Monitoring Vital Signs
• Preventing Cross Infections
• Assisting with Elimination
• Assisting with Personal Hygiene
• Diet and Nutrition
• Respiratory Care
• Wound Care
• Administering Drugs
• The Geriatric Patient
• The Diabetic Patient

by Adrienne Harrison
ESP (English for Specific Purposes) Series
64 full-colour pages
21x29,7cm
ISBN: 9788853621771

Aby przeglądać zawartość tej zakładki, należy się zalogować.


Bardzo się cieszę, że ta seria jest wciąż poszerzana o nowe tytuły obejmujące nowe specjalizacje zawodowe. Na rynku wydawnictw ESP istnieje pewna luka w tym zakresie, w szczególności dotyczy to książek na niższych poziomach zaawansowania. Kolejny doskonały tytuł, zwięźle i wyczerpująco omawiający najważniejsze zagadnienia i prezentujący słownictwo związane z pielęgniarstwem i opieką medyczną.

od Jadwiga Kamińska, Data dodania: 15/02/2017

Klienci zakupili również